Hanbud - Producent pokryć dachowych - Ogrodzeń metalowych i profili

Początkowo firma skupiała się na dystrybucji materiałów budowlanych, jednak od kilkunastu lat przekształciła się w producenta różnorodnych pokryć dachowych. W ofercie znajdują się blachodachówki modułowe, blachodachówki cięte na wymiar oraz blachy trapezowe.
Z biegiem lat firma zdecydowanie poszerzyła swoją gamę produktów, wprowadzając nowe technologie do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek i blach trapezowych. Obecnie Hanbud zajmuje wiodącą pozycję jako producent pokryć dachowych i metalowych ogrodzeń w województwie podlaskim. Ich oferta obejmuje ogrodzenia przemysłowe i posesyjne, profile konstrukcyjne Z i C, a także profile do suchej zabudowy. W ofercie znajdują się także sztachety metalowe (Standard, Emka, Estetic, Sigma, Astra i Polo), stanowiące alternatywę dla tradycyjnych drewnianych sztachet, oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe. Stały rozwój firmy umożliwia wprowadzanie innowacji, takich jak produkty z linii Revolution, obejmujące blachy trapezowe T14R i T35R.
Dzięki zaangażowaniu pracowników i zaufaniu klientów firma Hanbud skutecznie realizuje swoje cele biznesowe i prywatne. Firma z radością obserwuje swój dynamiczny rozwój, zwiększając liczbę zatrudnionych osób. Zwycięstwo w kategorii Awans Roku "Złotej Setki Przedsiębiorstw" oraz otrzymanie Diamentu Forbes’a stanowią uznania dla ich wysiłków.

Szczegóły strony https://hanbud-dachy.pl: