Program JPK Link https://www.jpk-link.pl

Jeżeli Twoja firma funkcjonuje w kilku oddziałach, bądź prowadzisz własne biuro rachunkowe, z pewnością przyda Ci się program JPK Link https://www. jpk-link. pl firmy FORMSOFT Sp. z o. o. Sp. k. Umożliwia on łatwe scalanie JPK, a także – wysłanie całości do urzędu. Ten program do JPK jest w stanie zebrać informacje z wielu źródeł, a następnie w umiejętny sposób je połączyć, przypisując je do prawidłowych kategorii. Zastanawiasz się, dlaczego warto korzystać z JPK LINK? Przede wszystkim idealnie wpisuje się on w standardy właściwych organów podatkowych. Oprócz tego program jpk-link. pl FORMSOFT Sp. z o. o. Sp. k., weryfikuje precyzyjnie wszystkie informacje, wskutek czego nie musisz obawiać się niepotrzebnych błędów. Po trzecie: JPK LINK jest stale aktualizowany, dzięki czemu możesz być pewien, że każdy plik JPK VAT spełnia wymogi fiskusa.
JPK VAT musi być regularnie wysyłany, dlatego dobrze jest mieć program, który odpowiednio scali wszystkie pliki – nawet te z odrębnych systemów księgowych. Należy także zaznaczyć, iż program jpk-link. pl doskonale potrafi scalać dane z różnych programów, różnych producentów. Po zweryfikowaniu bezbłędności JPK VAT, wystarczy złożyć elektroniczny podpis
skorzystać z e-podpisu, a następnie wysłać całość.
Pobierz wersję testową oprogramowania i przekonaj się, jak proste jest łączenie plików JPK. Wejdź na naszą stronę, ściągnij najnowszą wersję i dowiedz się, jak to wszystko działa. Sprawdź!

Szczegóły strony https://www.jpk-link.pl: