Firany i zasłony w hurcie na dekorium.pl

Dekorium. pl to internetowa hurtownia tkanin dekoracyjnych, posiadająca swą siedzibę w Łodzi. W jej asortymencie znajdują się materiały dekoracyjne - czyli firany, zasłony, tkaniny obiciowe oraz inne tekstylia i dodatki. W kategorii firany znajdują się firany gładkie / tła np. woal, etaminy, markizety, batysty, a także firany ze wzorem i haftem. Od polskich producentów posiadamy w sprzedaży firany żakardowe i panelowe.
Drugą dużą grupą w naszej ofercie są tkaniny zasłonowe, obejmujące gładkie materiały, tkaniny drukowane, blackouty oraz zasłony żakardowe. Wśród polecanych tkanin zasłonowych znajdują się aksamitne welury, mikrofazy oraz tkaniny strukturalne. Tkaniny drukowane cieszą się popularnością ze względu na różnorodność wzorów, obejmujące kwiaty, egzotyczne liście, wzory geometryczne, obrusowe czy młodzieżowe. W sezonie jesienno-zimowym widoczne jest wzmożone zainteresowanie tkaninami we wzory świąteczne.
W ofercie posiadamy również klasyczne żakardowe tkaniny zasłonowe, a dla tych poszukujących tradycyjnych rozwiązań proponujemy także tkaniny zaciemniające blackout. Te ostatnie, dzięki swoim specjalnym właściwościom, redukują ilość światła słonecznego od 70% do 100%, co sprawia, że są idealne do sal konferencyjnych, hoteli czy hal widowiskowych.
Ostatnią grupą produktów w naszym asortymencie są tkaniny obiciowe, takie jak welury, mikrofazy, ekoskóry czy tkaniny strukturalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www. dekorium. pl i do skorzystania z bogatego wyboru tkanin dekoracyjnych w atrakcyjnych cenach hurtowych.

Szczegóły strony https://dekorium.pl: