Szkolenia VR - szkolenia w wirtualnej rzeczywistości

Epicvr to zespół profesjonalistów w dziedzinie tworzenia i wdrażania zaawansowanych szkoleń VR. Tworzymy je od 2013 roku. Dla kogo szkolenia VR? Oprogramowanie szkoleniowe wykorzystujące wirtualną rzeczywistość jest powszechnie stosowane w wielu branżach. Dostarczamy i wdrażamy rozwiązania szkoleniowe VR dla przemysłu, zaawansowane szkolenia vr medyczne, wirtualnej rzeczywistości szkolenia z zakresu BHP i pierwszej pomocy. Wśród naszych sztandarowych produktów warto również wymienić szkolenia w wirtualnej rzeczywistości z zakresu kompetencji miękkich. Z ich wykorzystaniem szkolimy personel sprzedażowy czy kadrę menadżerską danej firmy.
Dlaczego szkolenia VR?
W goglach wirtualnej rzeczywistości jesteśmy w stanie zasymulować nawet najtrudniejsze i najbardziej niebezpieczne warunki. Dzięki temu możliwe jest zorganizowanie w pełni bezpiecznego szkolenia, które przygotuje osoby szkolące się na najbardziej niebezpieczne zdarzenia. Potencjał technologii VR pozwala wiernie odwzorować możliwie trudne i kosztowne pomyłki. Co więcej, zakładając gogle VR możemy popełniać błędy dowoli. Znajduje to szczególnie zastosowanie w trudnych szkoleniach VR BHP oraz w szkoleniach przemysłowych. Wszędzie tam gdzie przebywanie człowieka jest niebezpieczne.
Szkolenia VR z kompetencji miękkich pozwalają przećwiczyć m. in. trudne sytuacje i rozmowy z jakimi mamy do czynienia w relacjach z klientem. Również w kontrolowany sposób możemy odbywać trudne rozmowy z pracownikami, i ćwiczyć różne możliwe warianty i scenariusze zachowania.
Wyposażeni w taką wiedzę, zdobytą za pomocą technologii VR, znacznie łatwiej odnajdziemy się w świecie rzeczywistym, w momencie gdy natrafimy na podobną sytuację. Będziemy o wiele lepiej przygotowani, i będziemy postępowali niejako automatycznie. Rozwiązania szkoleniowe z wykorzystaniem technologii VR pomagają również znacznie skuteczniej mierzyć postępy edukującej się osoby. Tworzymy zaawansowane systemy umożliwiające badanie krzywej uczenia się, przechwytywanie map ciepła oraz badanie konkretnych zachowań osoby szkolącej się. Dzięki temu mamy w pełni obiektywne wyniki szkolenia, bez konieczności ciągłej kontroli i obserwacji osoby szkolącej się.
Potencjał technologicznych rozwiązań szkoleniowych VR jest nieograniczony. Wirtualna rzeczywistość umożliwia przeniesienie praktycznie wszystkiego do wirtualnego świata. Dzięki takiemu szkoleni możemy doskonale poradzić sobie w świecie rzeczywistym z podobnymi zagadnieniami.

Szczegóły strony https://epicvr.pl/pl/filmy-360-aplikacje-vr/: