Cena Mezoterapii Mikroigłowej Dermapenem 4.0 w Katowicach.

Zabieg mikronakłuć /tysiące, miliony podczas jednej sesji zabiegowej/ powoduje kontrolowane mikrouszkodzenie skóry na pożądaną głębokość powodując, że skóra w miejscu uszkodzeń regeneruje się, tworzą się nowe włókna kolagenowe. Całość po serii kilu zabiegów, po kilku tygodniach od ostatniego zabiegu powoduje, że skóra jest bardziej elastyczna, gładsza, jędrniejsza, bardziej nawilżona – to wszystko powoduje, że wyglądamy zdecydowanie młodziej. Zdajemy sobie jednak z tego sprawę, że koniecznie trzeba wykonać kilka Dermapenów. Jeden zabieg Dermapenem to koszt około 500 polskich złotych. Aby efekt był prawidłowy należy wykonać kilka zabiegów. Zdajemy sobie sprawę, że cena za pojedynczą procedurę jest wysoka, jednak w serii cena jest niższa. Ostatecznie za 3000 PLN można zdecydowanie poprawić wygląd skóry twarzy. Poprawa będzie tak duża, że zauważy ją praktycznie każda osoba.
Alternatywnie można wykonywać zabiegi przy użyciu radiofrekwencji mikroigłowej, lasera Co2. Można też wykonywać klasyczną mezoterapię igłową z podaniem preparatu nawilżającego, ujędrniającego, jednak w tym przypadku nie dochodzi do złuszczania naskórka. I tu dochodzimy do sedna sprawy. Aby uzyskać efekt co najmniej taki jak Dermapenem to należy wykonywać w serii RF lub Co2. Obydwa zabiegi jednak kosztują zdecydowanie więcej. Wg naszych szacunków, aby uzyskać efekt jak Dermapenem z całkowitym kosztem 3000 to cena za RF powoduje, że w tym przypadku cena urośnie do 100000PLN. Za laser Co2 wydamy 7-8 tysięcy polskich złotych. Ostatecznie należy posiadać budżet w wysokości 20000, aby efekty zwłaszcza Radiofrekwencji Mikroigłowej zdecydowanie przewyższyły efekt Dermapenu.
Podsumowując: jeżeli ktoś nie liczy się z kosztami to wybór RFa będzie strzałem w dziesiątkę. Jeżeli ktoś nie ma ograniczonego budżetu to wg nas lepsza opcją jest Dermapen, gdyż za rozsądne pieniądze mam widoczny, trwały efekt.

Szczegóły strony https://estei.pl/dermapen.php: