Wypożyczalnia samochodów - krasje.pl

Tarnowska wypożyczalnia samochodów Krasje oferuje wynajem samochodów osobowych i dostawczych. Firma zapewnia w popularne samochody renomowanych marek. Każdy pojazd jest bogato wyposażony według potrzeb np. nawigacją samochodową, fotelikiem dziecięcym czy uchwytem na narty. Wypożyczalnia w Tarnowie posiada auta na każdą możliwą okazję. Wykwalifikowani pracownicy rzetelnie i profesjonalnie doradzą w kwestii doboru odpowiedniego pojazdu na konkretną potrzebę. W ramach współpracy z firmami ubezpieczeniowymi jest możliwość wynajęcia samochodu zastępczego po kolizji drogowej.
Wypożyczalnia samochodowa oferuje wiele okresowych promocji, które są oferowane stałym klientom oraz osobom, które po raz pierwszy zamierzają skorzystać z usług Krasje. Ważną informacją jest fakt, że im dłuższy wynajem auta, tym korzystniejsza oferta najmu.
Krasje oferuje dogodne warunki i elastyczny cennik dopasowany indywidualnie do klienta. Samochody są dostarczane na wskazany adres oraz jest możliwość odbioru auta od klienta na terenie Tarnowa.

Szczegóły strony www.krasje.pl: