IAutomatyka - przemysł, newsy z branży automatyki

Pomysł stworzony przez miłośników dziedziny zajmującej się sterowaniem procesami technologicznymi i przemysłowymi, którzy planują integrować społeczeństwo z automatyką. iAutomatyka to koncept stworzony przez miłośników automatyki, którzy planują integrować społeczeństwo z tą dziedziną. Są to doświadczeni inżynierowie, mający nie tylko stosowną wiedzę, lecz w dodatku umiejący w zrozumiały sposób ją przekazać.
Marka prosperująca aktywnie na rynku przemysłowym koncentruje się na budowaniu społeczności inżynierów, jacy zainteresowani będą automatyką i robotyką. Ponadto nad projektem koncentrują się przedsiębiorstwa wytwarzające maszyny. Efekty dzielenia się informacjami pomiędzy osobami uczestniczącymi w projekcie to: szkolenia internetowe, poradniki, analizy oraz testy przeróżnych urządzeń. Co więcej, przeprowadzane są rozmowy z ekspertami bądź organizowane są różne eventy. iAutomatyka trudni się też publikowaniem wirtualnych biuletynów mających spore zasięgi. Jeżeli na rynku mają mieć miejsce istotne wydarzenia lub szkolenia online, to na portalu projektu są one promowane. W rezultacie, osoby zaangażowane w koncept są poinformowane na bieżąco. Jedną z istotniejszych osi działania firmy jest wykonywanie badań rynkowych oraz społecznościowych. Twórcy serwisu to osoby ze sporym doświadczeniem zawodowym a także takie, które mają wiedzę, w jaki sposób funkcjonować w sieci, żeby skoncentrować uwagę dużej liczby ludzi. Z tego względu, mimo że koncept nie trwa długo, już obecnie ma dużo entuzjastów i jego sława wzrasta.
Wiodące zamierzenia projektu iAutomatyka to: zintegrowanie specjalistów automatyki, umożliwienie podzielenia się wiedzą pośród ekspertów, okazja dla firm związana z publikowaniem artykułów i sprawozdania z prowadzonej działalności, podniesienie uprawnień pośród polskich inżynierów, promowanie producentów urządzeń, udostępnianie miejsca do publikowania anonsów oraz propozycji zatrudnienia.

Szczegóły strony https://iautomatyka.pl: