Complex Oświęcim - spawarki, elektrody, bhp, przyłbice

Firma powstała w 1994 roku w wyniku zapotrzebowania rynku na spawarki oraz materiały spawalnicze. W chwili obecnej jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku krajowym. Realizujemy dotację ZUS. W sprzedaży posiadamy urządzenia tak znanych i cenionych marek jak: Esab, Kemppi, Metalweld, Lincoln Electric czy też 3M. Prócz sprzedaży prowadzimy również serwis urządzeń spawalniczych i elektronarzędzi oraz wypożyczalnie w/w sprzętu.
Firma FHU Complex mająca swoją siedzibę w Oświęcimiu (woj. Śląskie), prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną spawarek oraz akcesoriów z szeroko rozumianej branży spawalniczej.
W naszej ofercie znajdują się spawarki inwerterowe, migomaty, tig-i firm m. in. Esab, Magnum, Kemppi. Oferujemy również wszystko co jest potrzebne do spawania czyli elektrody, druty, pręty i topniki Esab oraz Metalweld. Chemia spawalnicza również nie jest nam obca. W tej dziedzinie posiadamy preparaty do aluminium oraz stali nierdzewnej, metale w aerozolu oraz środki antyodpryskowe. Mając na względzie ochronę spawacza, prowadzimy sprzedaż przyłbic i masek spawalniczych oraz BHP (spodnie, buty, kurtki, okulary, itp). Swoją ofertę rozszerzyliśmy o palniki, reduktory, agregaty prądotwórcze i niwelatory.

Szczegóły strony https://spawanie.com: