Medikur.pl - wyjątkowe organiczne dermokosmetyki do twarzy

Firma MediKur zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wyjątkowych ORGANICZNYCH DERMOKOSMETYKÓW. Nasza firma jest wyłącznym ich dystrybutorem w Polsce. Ich formuła to inowacyjne połączenie kosmetyków DERMO i ORGANIC. 99% składników o właściwościach regeneracyjnych, leczniczych, odmładzających. Składniki pochodzą z upraw ekologicznych, więc nie są skażone żadnymi szkodliwymi chemikaliami. Zawierają bardzo wartościowe składniki organiczne i naturalne w najczystszej postaci, o szerokim spektrum działania. To jedyna organiczna marka dermokosmetyczna na świecie uznana przez komitet naukowy Vidal i zarejestrowana w słowniku medycznym Vidal! (jest to baza danych dla lekarzy i farmaceutów, w której jest wykaz i specyfikacja leków i produktów zdrowotnych). Takie wyróżnienie to gwarancja jakości, skuteczności, bezpieczeństwa tych produktów. We Francji te organiczne dermokosmetyki sprzedawane są w aptekach i gabinetach kosmetycznych.
W Polsce sprzedaż prowadzona jest w sklepie internetowym www. medikur. pl i w siedzibie firmy oraz w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.
Zapraszamy do współpracy gabinety kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej, a osoby prywatne do sklepu internetowego. W siedzibie firmy jest również gabinet masażu. Oferujemy profesjonalne masaże: masaż limfatyczny, głęboko rozluźniający, relaksacyjny, refleksoterapię, masaż twarzy i dekoltu i inne. Po konsultacji, poinformowaniu o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu i sprawdzeniu stanu fizycznego- zasugerujemy Państwu zabieg, który poprawi kondycję fizyczną i samopoczucie lub odmówimy zabiegów, jeśli mogłyby wpłynąć na pogorszenie stanu zdrowia..

Szczegóły strony https://medikur.pl: