Restauracja Balaton - balaton.zabrze.pl

Marzysz o skosztowaniu dań z kuchni węgierskiej, które będą smakowały autentycznie? Nie musisz od razu bookować hotelu i kupować biletów do Budapesztu. Wystarczy, że odwiedzisz Zabrze - piękne miasto w województwie śląskim i zajrzysz do restauracji Balaton. Lokal od ponad 50 lat specjalizuje się w daniach z tego kraju i zachwyca gości smakami i aromatami.
Odwiedzając Balaton, koniecznie spróbuj sztandarowych potraw, takich jak: placki po balatońsku, zupa rybna, czy naleśniki a’la Gundel. Z węgierskiej części karty, warto wybrać śledzie po balatońsku, zupę węgierską z łazankami czy pieczeń wieprzową. W menu znajdziesz jeszcze więcej potraw z tego kraju, a dodatkowo skosztujesz wszystkim dobrze znane domowe obiady. Restauracja Balaton w Zabrzu serwuje także pyszne regionalne śląskie przysmaki. Poznasz smak lokalnej kuchni, a także wypijesz pyszne napoje. W karcie dostępne są także propozycje dla wegetarian.
W tym lokalu zorganizujesz także imprezy okolicznościowe. Duża klimatyzowana sala, profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie dostosowane do Twoich preferencji sprawią, że każda impreza będzie ogromnym sukcesem. Już dziś zapoznaj się z menu i ofertą restauracji, a będąc z Zabrzu, odwiedź to miejsce!

Szczegóły strony https://balaton.zabrze.pl: